SKRIVBORD, Nordiska Kompaniet, 1900-tal.

17523. SKRIVBORD, Nordiska Kompaniet, 1900-tal.

Skyltmärkt NK, längd 180, bredd 82, höjd 75 cm.

Slitage, färgbortfall, ommålad, nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 781