SKRIVBORD, rokokostil, 1900-tal.

175217. SKRIVBORD, rokokostil, 1900-tal.

Inköpt hos Familjen Fogelmark i Stockholm
Längd 125, bredd 65, höjd 73 cm.

Smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 005