CARL LJUNGBERG. "S Ryberg gård Wallarum, 07". Olja på duk. Signerad C Ljungberg, Hammenhög 1907.

175183. CARL LJUNGBERG. "S Ryberg gård Wallarum, 07". Olja på duk. Signerad C Ljungberg, Hammenhög 1907.

59x95 cm.

Något smutsig.

Carl Ljungberg (1897–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

59x95 cm.

Något smutsig.

Carl Ljungberg (1897–1973)

Antal besök: 825