KOMMOD, nyrenässans, 1800-talets andra hälft.

175173. KOMMOD, nyrenässans, 1800-talets andra hälft.

Fanerat med valnöt. Längd 52, bredd 44, höjd 76 cm.

Bruksslitage, smärre lackskador på skivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 579