MATSALSGRUPP, 9 delar, ek, 1900-talets första kvartal.

175165. MATSALSGRUPP, 9 delar, ek, 1900-talets första kvartal.

Bord med rektangulär skiva på kopplat underrede. Längd med två extraskivor 200, bredd 75, höjd 75 cm.
Stolar 4 st + 4 st (två olika modeller).

Bruksslitage, repor, extraskivorna med fanerskador. Fläckar på dynorna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 759