VAS, Lavinit patent, 1900-tal.

175104. VAS, Lavinit patent, 1900-tal.

Höjd 26 cm. Dekor med elefanter.

Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor.

Antal besök: 2 445