BREVVÅG, metall, Sharpo 53, 1900-tal.

1750875. BREVVÅG, metall, Sharpo 53, 1900-tal.

Höjd ca 24 cm.

Slitage. Repor. Smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 24 cm.

Antal besök: 2 406