FIGUR, plast, Gammelsmurf, Italien, 1900-talets andra hälft.

175086. FIGUR, plast, Gammelsmurf, Italien, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca 49 cm.

Slitage, lucka på ryggen saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 49 cm.

Antal besök: 2 395