ETUI, sterling samt emalj, Lenk, Österrike.

175076. ETUI, sterling samt emalj, Lenk, Österrike.

Längd 8 cm.

Repor samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 8 cm.

Repor samt bruksslitage.

Antal besök: 967