KERAMIKKRUS, 8 st, bla. Gustavsberg.

17502. KERAMIKKRUS, 8 st, bla. Gustavsberg.

Höjd 10 - 22 cm.

Slitage, en staka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 10 - 22 cm.

Slitage, en staka nagg.

Antal besök: 1 233