STIG CLAESSON (SLAS). Af Chapman vid Skepshomen, färglitografi, signerad, daterad -80 samt numrerad 77/360.

175003. STIG CLAESSON (SLAS). Af Chapman vid Skepshomen, färglitografi, signerad, daterad -80 samt numrerad 77/360.

Bildyta ca 42,5 x 54 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta ca 42,5 x 54 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 129