EUFONIUM, Besson & Co, "Prototype" klass A, London, (1921-1931).

174993. EUFONIUM, Besson & Co, "Prototype" klass A, London, (1921-1931).

Längd 66 cm. SN 112701 1.
Munstycke märkt Giardinelli New York 3 D.

Obs. Eufonium, ej bastuba.

Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 66 cm. SN 112701 1.

Obs. Eufonium, ej bastuba.

Slitage, bucklor.

Antal besök: 2 631