OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "HMS Flygia", olja på pannå, signerad och daterad CA Srömbäck 1909.

174987. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "HMS Flygia", olja på pannå, signerad och daterad CA Srömbäck 1909.

39 x 67,5.

Märken, färgbortfall och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

39 x 67,5.

Antal besök: 937