ÖLBACK, Tuborg, målat trä, 1900-talets första hälft.

174937. ÖLBACK, Tuborg, målat trä, 1900-talets första hälft.

Längd 47, bredd 31, höjd 36 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 8 725