ERIK ELKAN. "kustmotiv från gryningen Holland" olja på duk, signerad.
174904. ERIK ELKAN. "kustmotiv från gryningen Holland" olja på duk, signerad.
39 x 49 cm.
små färgbortfall.
Gör en kostnadsfri värdering!
39 x 49 cm.
små färgbortfall.
Frufällans Auktionshus
3 157