OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olja på pannå, marin målning, signerad K.Johansson 1944 COP.

174883. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olja på pannå, marin målning, signerad K.Johansson 1944 COP.

63 x 81 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

63 x 81 cm.

Frufällans Auktionshus
Antal besök: 6 580