BUFFESKÅP, ek, rokokostil, 1900-tal.

174803. BUFFESKÅP, ek, rokokostil, 1900-tal.

Längd 101, bredd 49, höjd 82 cm.

Hårt slitage på bordskiva samt slagmärken. Ett skadat handtag.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 608