TV-SKÅP, jakaranda, dansk design.

174784. TV-SKÅP, jakaranda, dansk design.

Lös benställning, längd 59, bredd 35, höjd 88 cm.

Slitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 2 239