BORDSUR, patinerad mässing, Lancini, Italien, 1900-talets andra hälft.

174712. BORDSUR, patinerad mässing, Lancini, Italien, 1900-talets andra hälft.

Höjd 45 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 45 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 2 098