FAT, keramik, kina, Lung Chuan, proveniens Wiliam Gibsons samling.

174711. FAT, keramik, kina, Lung Chuan, proveniens Wiliam Gibsons samling.

Wiliam Gibsons 1909-1988
Diameter 15,5 cm
Höjd 4,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Wiliam Gibsons 1909-1988
Diameter 15,5 cm
Höjd 4,5 cm.

Slitage.

Antal besök: 2 747