URNA, keramik, Kina, proveniens Wiliam Gibsons samling.

174705. URNA, keramik, Kina, proveniens Wiliam Gibsons samling.

Wiliam Gibson 1909-1988
Urna, Kina.
Diameter 20 cm
Höjd 14,5 cm.

Åldersslitage, mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Wiliam Gibson 1909-1988
Urna, Kina.
Diameter 20 cm
Höjd 14,5 cm.

Åldersslitage, mindre nagg.

Antal besök: 1 156