BORDSUR, mässing, rokokostil, Lancini, Italien, 1900-talets andra hälft.

174704. BORDSUR, mässing, rokokostil, Lancini, Italien, 1900-talets andra hälft.

Höjd 41,5 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 41,5 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 2 629