KAFFESERVIS, 7 delar, "Grand", Arthur Percy, Gefle.

174645. KAFFESERVIS, 7 delar, "Grand", Arthur Percy, Gefle.

5 st koppar med fat, diameter 16 cm
1 st kaffekanna, höjd 12 cm
1 st gräddkanna, höjd 8,2 cm.

Slitage, krackeleringar, missfärgningar. Kanna med avslag vid pipen. Ett fat med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st kaffekanna, höjd 12 cm
1 st gräddkanna, höjd 8,2 cm.

Antal besök: 1 063