PETER DAHL. Interiör från restaurang Tennstopet, litografi, signerad samt med dedikation.

174589. PETER DAHL. Interiör från restaurang Tennstopet, litografi, signerad samt med dedikation.

Bladmått ca 42,8 x 59 cm.

Baksida med tejprester.

Peter Dahl (1934–2019)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått ca 42,8 x 59 cm.

Baksida med tejprester.

Peter Dahl (1934–2019)

Antal besök: 6 829