LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, Christian Friedrich Balthoff, Lund, 1778.

174588. LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, Christian Friedrich Balthoff, Lund, 1778.

Höjd ca 20 cm.

Slitage, bucklor, fläckar, bristningar, skeva, stearinrester.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 20 cm.

Antal besök: 1 537