OKÄND KONSTNÄR. Skulptur, lergods, signerad och daterad A.Moretti 1930.

17458. OKÄND KONSTNÄR. Skulptur, lergods, signerad och daterad A.Moretti 1930.

Porträttbyst av kvinna, höjd 29 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 2 869