BÄNKAR, 2 st, varav en signerad NS -84.

174555. BÄNKAR, 2 st, varav en signerad NS -84.

Furu. Den längre med flaskgömma. Längd 90 resp 124 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 794