JOSEF ÖBERG. "Vid Biraths lada, Norra Öland, olja på duk, signerad o daterad J Öberg 1946.

174552. JOSEF ÖBERG. "Vid Biraths lada, Norra Öland, olja på duk, signerad o daterad J Öberg 1946.

32 X 41 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

32 X 41 cm.

Antal besök: 1 883