Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
JOSEF ÖBERG. "Vid Biraths lada, Norra Öland, olja på duk, signerad o daterad J Öberg 1946.
174552. JOSEF ÖBERG. "Vid Biraths lada, Norra Öland, olja på duk, signerad o daterad J Öberg 1946.
32 X 41 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
32 X 41 cm.
Kalmar Auktionsverk
1 883