EMMAFÅTÖLJ, 1900-tal.

EMMAFÅTÖLJ, 1900-tal.
174450. EMMAFÅTÖLJ, 1900-tal.

Brunbetsade svängda ben. Blå klädsel.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
174450. EMMAFÅTÖLJ, 1900-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 730