BORDSARMATUR, kristall, Böhmen, 1940-tal.

174429. BORDSARMATUR, kristall, Böhmen, 1940-tal.

Höjd 44,5 cm
Bredd 36 cm
Tvåarmad med skärmar.

En kristall saknas
Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 44,5 cm
Bredd 36 cm
Tvåarmad med skärmar.

En kristall saknas
Bruksskick.

Antal besök: 734