GOLVLAMPA och BORDSLAMPA, glas, 1900-talets andra hälft.

174413. GOLVLAMPA och BORDSLAMPA, glas, 1900-talets andra hälft.

Bordslampa signerad Gustaf Leek. Total höjd 90 resp 45 cm.

Slitage, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre repor.

Antal besök: 1 029