ANNELI SEGERDAHL. "Ägget", Olja på duk, signerad och daterad Anneli 2000.

174311. ANNELI SEGERDAHL. "Ägget", Olja på duk, signerad och daterad Anneli 2000.

Höjd 80 cm, bredd 98 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 80 cm, bredd 98 cm.

Antal besök: 1 723