PÄLS, mink, Louis Feraud, Paris, Frankrike, 1900-talets andra hälft, ca. stl 38/40.

174230. PÄLS, mink, Louis Feraud, Paris, Frankrike, 1900-talets andra hälft, ca. stl 38/40.

Svagt a-linjeformad med ballongskurna ärmar.
Rygglängd ca. 111 cm.

Troligen saknas en hyska. Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygglängd ca. 111 cm.

Antal besök: 1 384