OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Jenny Lind. Litografiskt tryck. Signerad i trycket.

174223. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Jenny Lind. Litografiskt tryck. Signerad i trycket.

25x19,5 cm.

Gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

25x19,5 cm.

Gulnad.

Antal besök: 1 541