Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Jenny Lind. Litografiskt tryck. Signerad i trycket.
174223. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Jenny Lind. Litografiskt tryck. Signerad i trycket.
25x19,5 cm.
Gulnad.
Gör en kostnadsfri värdering!
25x19,5 cm.
Gulnad.
Garpenhus Auktioner
1 541