KLÄDSKÅP, senjugend, 1900-talets första hälft.

174181. KLÄDSKÅP, senjugend, 1900-talets första hälft.

Längd 83, bredd 50, höjd 192 cm.

Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 996