SMIDESSTÄD samt VERKTYG, 14 DELAR, 1800-TAL.

174179. SMIDESSTÄD samt VERKTYG, 14 DELAR, 1800-TAL.

Städets höjd inklusive träkubben 85 cm.

Slitage, rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, rost.

Antal besök: 3 480