LYRBORD, med lådor inuti, intarsia, 1900-talets mitt.

174152. LYRBORD, med lådor inuti, intarsia, 1900-talets mitt.

Längd 60,5, bredd 50, 72 cm.

Smärre slitage och repor, saknas en knopp på en låda.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 60,5, bredd 50, 72 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 776