SOFFA, Dux, 1960-tal.

SOFFA, Dux, 1960-tal.
1741245. SOFFA, Dux, 1960-tal.

Lösa sitt och ryggplymåer. Klädsel i manchester. Avtagbar klädsel på rygg och sittplymåer. Stålrörsben samt hjultrissor bak. Etikettmärkt.
Längd ca 217 cm
Höjd ca 69 cm
Sitthöjd ca 42 cm
Djup 80 cm.

Bruksslitage, ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 217 cm
Höjd ca 69 cm
Sitthöjd ca 42 cm
Djup 80 cm.

Bruksslitage, ytsmuts.

Antal besök: 6 243