BLOMSTERDISK av trä, tidigt 1900-talet.

174112. BLOMSTERDISK av trä, tidigt 1900-talet.

117 x 98 x 46,5 cm.

slitage, ommålad.

Gör en kostnadsfri värdering!

117 x 98 x 46,5 cm.

slitage, ommålad.

Frufällans Auktionshus
Antal besök: 1 059