FRIMÄRKSALBUM, 4-schilling banco, 5-kronor, m fl.

174046. FRIMÄRKSALBUM, 4-schilling banco, 5-kronor, m fl.

Ca 300 frimärken, stämplade från ca 1860 - 1940. En del med mycket bra stämplar.

Smärre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre åldersslitage.

Antal besök: 1 086