Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
JOHN ULLMAN, olja på duk, sign.
174038. JOHN ULLMAN, olja på duk, sign.
Sjöbodar, 50x74 cm.
Mindre ytsmuts.
Gör en kostnadsfri värdering!
Sjöbodar, 50x74 cm.
Mindre ytsmuts.
Göteborgs Auktionsverk
6 921