Fanerad med björk, jakaranda och alm. Nedfällbar klaff med bakomliggande fack och lådor. Längd 80, bredd 44, höjd 97 cm.
Bruksslitage.
Nyckel/nycklar finns.
Bruksslitage.
Nyckel/nycklar finns.