SPEGEL, 1800-talet sista kvartal.

174027. SPEGEL, 1800-talet sista kvartal.

Ram i ek.
Höjd ca 135 cm.

Slitage, repor, märken. Bakstycke sitter delvist löst samt med skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram i ek.
Höjd ca 135 cm.

Antal besök: 561