BORD, vitmålat, Omkring sekelskiftet 1900.

174018. BORD, vitmålat, Omkring sekelskiftet 1900.

Svarvad dekor.
Diameter 75, höjd 66 cm.

Slitage, märken, repor, färgbortfall, sprickor. Omarbetat, renoverat samt kompletterat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svarvad dekor.
Diameter 75, höjd 66 cm.

Antal besök: 474