BYRÅ, 1900-talets första kvartal.

173986. BYRÅ, 1900-talets första kvartal.

Vitmålad. Tre lådor. Längd 90, bredd 47, höjd 77 cm.

Slitage, senare målning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, senare målning.

Antal besök: 516