MODELLTÅG MÄRKLIN el.lok 3153, diesellok 3146, 6 godsvagnar, räls, växlar, brodelar delvis i originalkartonger.

173915. MODELLTÅG MÄRKLIN el.lok 3153, diesellok 3146, 6 godsvagnar, räls, växlar, brodelar delvis i originalkartonger.

H0 växelström.

Nytt i kartong samt smärre skador slitage på övrigt.

Gör en kostnadsfri värdering!

H0 växelström.

Antal besök: 1 269