SNÄCKDOSA samt SMYCKEN och BIJOUTERIER M M, bland annat brosch, ring i silver. 1900-tal.

17384. SNÄCKDOSA samt SMYCKEN och BIJOUTERIER M M, bland annat brosch, ring i silver. 1900-tal.

Snäckdosa med lock i nysilver. Ringar, hängen, broscher med mera.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 672