GUNNAR BRUSEWITZ. Komposition med bland annat papegojor, blandteknik, signerad samt daterad 58.

173841. GUNNAR BRUSEWITZ. Komposition med bland annat papegojor, blandteknik, signerad samt daterad 58.

Troligen en förlaga till bokillustration.
Bildyta ca 24,5 x 24,5 cm.

Passepartout gulnad. Ej examinerad ur ram.

Gunnar Brusewitz (1924–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta ca 24,5 x 24,5 cm.

Gunnar Brusewitz (1924–2004)

Antal besök: 1 056