FICKUR, 2 st, Omega silver samt mormorsur 14 k guld.

17381. FICKUR, 2 st, Omega silver samt mormorsur 14 k guld.

Omega med klockkedja, höjd 6,5 cm.
Mormorsur med armband, höjd 3,5 cm.

Slitage smärre bucklor, Omega med skador på urtavla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 579