Helsingborgs Auktionskammare
Möbler
Soffor & Sittgrupper
KÖKSSOFFA, blåmålad fur, 1930-tal.
173815. KÖKSSOFFA, blåmålad fur, 1930-tal.
Längd 180 cm.
Små skador förekommer.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 180 cm.
Små skador förekommer.
Helsingborgs Auktionskammare
1 042